Zimní provoz

Ačkoliv se stránky od října neaktualizovali, tak nelze říci, že se nic nedělo. Událo se toho poměrně dost, ať už šlo o zakončení sezóny tradiční schůzí valné hromady, oslavy příchodu nového roku 2013 nebo zavírání lovětínské hospody. Ze všech těchto akcí jsou již ve fotogalerii nahrány fotografie. Ve zbytku příspěvku se pokusím nastínit nejbližší akce, na které se naše družstvo chystá nebo jaké organizační plány sami máme.

Již tradičně chceme začít novou sezónu v Batelově soutěží s názvem ŽAVES. Týden Dva týdny na to se také poprvé chceme zúčastnit noční soutěže Ježkovo peklo pořádané dobrovolnými hasiči z Velkého Beranova.

Nejbližší akcí pořádanou SDH Lovětín společně s SDH Rácov je tradiční masopustní průvod, na který jste srdečně zváni. Bude se konat již tuto sobotu, 16. února od 10:00 v Rácově. Průvod se od jedné přesouvá do Lovětína. Na konci průvodu na vás čeká občerstvení v KD Lovětín.

Druhou akcí, na kterou bychom vás rádi pozvali, je okrsková soutěž, která se letos koná v Lovětíně. Součástí této soutěže budou i oslavy 90. let založení našeho sboru. Celá akce bude probíhat na louce u fotbalového hřiště. Bližší informace brzy sdělíme.