V Rácově opět s trojitou šancí

V sobotu 10. srpna se náš sbor vypravil „přes kopec“ na nyní již tradiční pohárovku pořádanou hasiči z Rácova. Stejně jako loni se nám podařilo sestavit 3 soutěžní družstva – Lovětín A, Lovětín B a ženské družstvo.

V prvním kole se nám bohužel moc nedařilo. Družstvo A skončilo s časem 31,33 s na 7. místě, družstvo B pak s časem 34,89s na 11. z celkových 12. míst.

Ženy to měly opět s konkurencí trochu snazší, nicméně se probojovali ze tří zúčastněných družstev na krásný stříbrný post.

DSC_056

Fotografie jsou opět dostupné v naší fotogalerii.

Po prvním kole postoupilo 5 družstev s nejlepším časem + 1 losované. Na los jsme měli štěstí a útok si podruhé mělo možnost zkusit Lovětín A. Řídelov a Batelov B měli neplatný pokus, a tak jsme se s časem 27,15 umístili na krásném 3. místě.

Nic na plat, bez jasnějších důvodů se finálové kolo nepočítalo, i přes to, že jako finálové bylo uvedené na tabuli s výsledky. Pohár jsme si proto přivezli jen jeden, ten který vybojovaly ženy.

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress