SDH Lovětín na XVI. ročníku Memoriálu Františka Pizy

V sobotu 11. května naše družstvo vyrazilo do Kaliště na XVI. ročník Memoriálu Františka Pizy. Soutěžní dráha byla pro všechny týmy stejně dlouhá. Pro muže tedy byla zkrácena na 2B, tak jako pro ženy. Této soutěži bohužel počasí vůbec nepřálo a po celou dobu závodění pršelo.

Jako první provedly své útoky 3 družstva žen, kde neměly konkurenci ženy Nové Vsi. Poté následovaly útoky družstev mužů, kterých se tuto sobotu sjelo do Kališť 17. Nejrychlejších 5 družstev, ke kterým přibyla šťastně vylosovaná Jihlávka postoupilo do finále. Stejně jako ženy ve své kategorii, tak i muži z Nové Vsi ovládli kategorii svojí a mohli se těšit z prvního místa. Naše družstvo s časem 27,68s obsadilo konečné 12. místo. Na závěr celého odpoledne ještě předvedli útoky veteráni s nejrůznějšími stříkačkami uplynulé doby.

Vyhlášení soutěže proběhlo v místním kulturním domě a jak už bylo naznačeno bylo čistě v režii Nové Vsi, která ke triumfům v obou kategoriích připojila ještě prvenství za nejrychlejšího proudaře a proudařku.

Složení družstva: Koš – Bočková Nikola, Savice – Havelka Lukáš, Stroj – Soukup František, Béčka – Kumbár Martin (SDH Rácov), Rozdělovač – Máca Adam, Pravý proud – Boček Martin, Levý proud – Maryška Jiří (SDH Rácov)

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress