S „osmičkou“ na osmém místě

Tento víkend naše družstvo s největší pravděpodobností čekala poslední soutěž tohoto roku. Na programu byla soutěž v Panských Dubenkách se stroji našich dědů. Jednalo se o ukončení letní sezóny a proto byla soutěž pojata v netradičním duchu. Na základně nestály silné mašiny jako tomu bylo v minulých soutěžích, nýbrž starší požární stříkačky PS8. Styl byl volný.

Každé družstvo se mohlo rozhodnout, jakým způsobem útok provede. Zda-li sát či narážet, rozhazovat nebo předvést tzv. hurá styl. Našemu družstvu se ale příliš nevedlo, což bylo způsobeno právě mašinou. V půlce útoku si vzpomněla, že už toho má dost a tak prostě ztichla. Po opětovném nastartování a dokončení útoku se časomíra zastavila na hodnotě 56,17 s. Což v konečném pořadí stačilo pouze na 8. místo. Celé klání zakončilo malé finále, ve kterém nejlepší 3 družstva z prvního kola předvedly klasický rozhazovaný požární útok se sáním.

Vyhlášení se po přesunu konalo v místní škole, kde také bylo připraveno občerstvení a pokračovalo zapíjení uplynulé sezóny.

Družstvo: Koš – Bočková Nikola, Savice – Havelka Lukáš, Strojník – Soukup František, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Máca Adam, Levý proud – Schenk Radek, Pravý proud – Boček Martin

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress