První polovina června byla slabší, přesto přibyl na poličku další pohár

Předešlé dva víkendy byly pěkně nabité, alespoň co do hasičských soutěží. Minulá sobota byla ve znamení požárního útoku pod májí v Nové Vsi, tento týden pak navštívili lovětínští hasiči soutěž v Panských Dubenkách.

Tradiční požární útok v Nové Vsi byl tentokrát maličko změněn, a to zkrácením trati na 2 B hadice. Soutěže se zúčastnili družstva můžu a žen, a to v následujícím složení.:

 Mužské družstvo: Koš – Horák Pavel, Savice – Fous Jaroslav, Strojník – Soukup František, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Havelka Lukáš, Levý proud – Schenk Radek, Pravý proud – Košťál Ondřej

Ženské družstvo: Koš – Bočková Nikola, Savice – Fousová Markéta, Strojník – Soukup František, Béčka – Sobotková Jitka ml., Rozdělovač – Ondráčková Michaela, Levý proud – Mácová Eva, Pravý proud – Suránová Monika

Nutno říci, že jediné, co se povedlo, bylo asi jen to počasí. Mužům ani ženám se příliš nedařilo ani v jednom ze dvou pokusů. Výsledkem bylo slabé 11. místo mužů a pohárové 3. místo žen.

Ženské družstvo letos nastoupilo poprvé (k soutěži v Dolní Cerekvi už se nebudeme vracet :) ).

Na pohár Soptíka v Panských Dubenkách opět přijeli obě lovětínská družstva, i když muži byli značně oslabeni a z původního týmu se dostavilo jen 5 lidí. Při útoku jim pak vypomohl na rozdělovači Martin Brada ze sboru Panských Dubenek a na levém proudu Jirka Maryška z SDH Rácov. Ženy byli v plné sestavě.

Výsledek opět nebyl moc příznivý, muži se umístili na 13. místě, ženy na 5. místě.

Mužské družstvo: Koš – Fous Jaroslav, Savice – Havelka Lukáš, Strojník – Soukup František, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Brada Martin (SDH Panské Dubenky), Levý proud – Maryška Jiří (SDH Rácov), Pravý proud – Košťál Ondřej

Ženské družstvo (stejné): Koš – Bočková Nikola, Savice – Fousová Markéta, Strojník – Soukup František, Béčka – Sobotková Jitka ml., Rozdělovač – Ondráčková Michaela, Levý proud – Mácová Eva, Pravý proud – Suránová Monika

Všechny fotografie z obou soutěží najdete ve fotogalerii.

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress