POZVÁNKA: V září to Lovětíně bude žít

Dovolte nám, abychom vás tímto příspěvkem pozvali na sportovní a kulturní akce, které se budou konat v průběhu září.

První zářijový víkend bude v Lovětíně patřit požárnímu sportu. A to celý.

Na sobotu 6. září (12:00) je naplánovaná první pohárová soutěž pořádaná lovětínskými hasiči. Soutěž jsme příznačně pojmenovali Lovětínské Tále a tímto jste, ať už jako diváci nebo jako soutěžící, co nejsrdečněji zváni. Pro soutěžící se v příspěvku nachází i pozvánka s pravidly a kontaktem pro možnost registrace.

V neděli 7. září (13:00) budeme pokračovat v hasičství pořádáním 3. hasičské soutěže pro děti.

O týden později, 13. září se uskuteční v KD Lovětín tradiční pouťová zábava s kapelou ROS3S. Kdo zná, ví, že je o co stát. Kromě muziky pro vás připravíme, pokud pořasí dovolí, venkovní grilované dobroty, k panákům na baru nějaké to ovoce a spoustu dalších vychytávek.

Přehled pořádaných akcí naleznete na stránce akce, nejčersvější informace pak na našem oficiálním facebookovém profilu. Lajkněte si nás.

pozvanka_final_2014

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress