Poslepovaný Lovětín v Radkově na 6. místě

Se značně poslepovanou sestavou vyrazilo naše družstvo 1.9.2013 na soutěž do Radkova. Soutěž byla rozdělena do kategorií podle strojů, s kterými družstva přijely – upravené mašiny, PS12 a nechyběly ani družstva žen. Naše družstvo věřilo v dobrý výsledek. Na základně ale začaly problémy, když neklaply všechny spojky na rozdělovači a nezapojené Béčko zůstalo na základně. Nakonec ale naše družstvo útok dokončilo, když se zapomenutou hadici podařilo dotáhnout. Výsledný čas byl tedy 45,45s a naše družstvo obsadilo konečné 6. místo ve své kategorii.

SestavaKoš – Bočková Nikola, Savice – Havelka Lukáš, Stroj – Soukup František, Béčka – Rokos Lukáš (SDH Třeštice), Rozdělovač – Hronek Luboš (SDH Čenkov), Pravý proud – Boček Martin, Levý proud – Kopecký Vladimír (SDH Čenkov)

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress