Polepený sbor

Krátce před okrskovou soutěží v Dolní Cerekvi jsme inovovali své hasičské přilby nápisem SDH Lovětín. Nyní naše členy na soutěžích lépe poznáze. :) Samolepky jsou na přední straně žlutých přileb a na levém boku přileb zásahových. Bylo vyrobeno i několik samolepek s webovou adresou www.sdhlovetin.cz. Jednu je možné vidět na hasičském autě.

Pokud by měl někdo zájem o samolepky s webovou adresou třeba na auto, notebook a podobně, ať mi napíše na mail radek@sdhlovetin.cz. Několik jich zbylo. Velikost samolepky je cca. 32×2 cm.

Dobrý den,

u které firmy, nebo na které webové stránce jste si ty nálepky nechali dělat a za jakou cenu?

Dík za odpověď SDH Velké Pavlovice

Ahoj,

bylo to v rámci sponzorského daru od kluků ze schrapnelu (www.schrapnel.cz). Zkus kontaktovat jmezera (zavináč) schrapnel (tečka) cz. Nemělo by to vyjít draho.

R.