Okrsková soutěž v Dolní Cerekvi moc nedopadla

Sezónu klasických soutěží v požárním sportu otevíráme jako v minulých letech na okrskové soutěži, která se letos konala 5.5. v Dolní Cerekvi. Soutěž začala štafetou každého družstva 4x100m, které se zúčastnil i náš nejnovější člen „hydraulický“ Michal. Poté byla dráha přestavěna pro štafetu žen. Naše ženy se bohužel z jistých důvodů nezúčastnily. Po skončení ženské štafety následoval běh na 100m. Zde se předvedli jednotlivci z řad mužů i žen zúčastněných sborů. Na závěr celé soutěže následovala poslední disciplína – požární útok.

Naše družstvo obsadilo v celkovém hodnocení, kdy se sčítaly výsledky z jednotlivých disciplín 7. místo.

 

Složení štafety: Okno – Soukup František, Bariéra  – Kumbár Michal, Lávka – Fous Jaroslav, Minimax – Boček Martin

Běh na 100m: Mácová Eva, Fous Jaroslav, Kumbár Michal, Košťál Ondřej

Složení útoku: Koš – Fous Jaroslav, Savice – Poledna Vladimír, Strojník – Soukup František, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Havelka Lukáš, Levý proud – Schenk Radek, Pravý proud – Boček Martin

Všechny fotografie naleznete v albu Dolní Cerekev 2012 ve fotogalerii.

 

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress