Na dvacet družstev dorazilo na noční soutěž do Batelova, Lovětín si opět odvezl pohár

Tuto sobotu naše družstva zavítala na noční soutěž O pohár SDH Batelov. Na soutěž nakonec dorazilo 17 mužských a 3 ženská družstva. Ačkoliv počasí v předešlých večerech nebylo příznivé, na tuto akci vyšlo batelovským vstříc. Druhý ročník soutěže tedy mohl nerušeně proběhnout.Nejprve byly na řadě ženy. Našim dívkám se tentokrát útok vydařil a s časem 28,39 obsadily krásné 2. místo, a dovezly si tak další pohár. Poté přišli na řadu muži. Útok se našim ale příliš nepovedl a po chybě na startu, zmatcích u stroje a na savicích nedosáhli na lepší než 13. místo.

Pohár SDH Batelov (ženy) – 2. místo

Mužské družstvo: Koš – Fous Jaroslav, Savice – Havelka Lukáš, Strojník – Boček Martin, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Máca Adam, Levý proud – Schenk Radek, Pravý proud – Maryška Jiří (SDH Rácov)

Ženské družstvo: Koš – Bočková Nikola, Savice – Fousová Markéta, Strojník – Boček Martin, Béčka – Suránová Sabina, Rozdělovač – Máca Adam, Levý proud – Mácová Eva, Pravý proud – Suránová Monika

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress