Nejmenší lovětínští hasiči mají za sebou svojí premiéru

Dne 26.5.2012 probíhaly v Třeštici oslavy 125. výročí založení tamního sboru dobrovolných hasičů, jejichž součástí byla i okrsková soutěž. K vidění toho bylo spoustu. Ať už útoky a štafety družstev žen, mužů a dětí a nebo ukázka požární techniky přímo v akci, jako například útok s koňskou stříkačkou, kterou můžete vidět na videu níže. V budově bývalé školy byly také vystaveny fotografie z činnost SDH Třeštice.

Na svoji první soutěž právě do Třeštice vyrazily i naše děti. Jejich první disciplínou byl požární útok, který se jim povedl nad očekávání dobře. Po něm následovala štafeta, kterou chtěly běžet všechny děti. Na první soutěži, ostatně jako na každé, nešlo dětem o umístění a tak se štafety nakonec zúčastnily opravdu všechny. V konkurenci družstev z Třeštice, Čenkova, Růžené a Bukové sice obsadili poslední místo, ale od diváků sklidily největší potlesk.

Závěrem několik fotografií:

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress