Muži v Čenkově překonali osobní rekord, ženy byly bezkonkurenčně nejlepší

Po soutěži dětí, která zde proběhla přibližně před měsícem do Čenkova zavítala i družstva žen a mužů. Soutěž byla vyměřena na 2 kola a hned v prvním kole si naši muži zaběhli svůj osobní rekord. Dokázali tak poprvé stlačit čas pod 30 vteřin a po prvním kole obsadili nadějný střed tabulky, tedy 6. místo. V druhém kole se ale lepšího času dosáhnout nepodařilo a tak s výsledným časem 28,23s obsadili konečné 7. místo, což je letos nejlepší umístění z klasické pohárové soutěže.

Po odběhnutí všech útoků mužů byla pořadateli trať zkrácena pro týmy žen. Naše ženy ale bohužel neměly konkurenci a i proto si odvezly pohár za 1. místo.

Při rozdělování cen došlo i na vyhlášení nejrychlejšího košaře, kterým se stal domácí Luboš Pavlík z družstva Čenkov „B“. Nejrychlejší proudařkou byla poté vyhlášena Monika Suránová z SDH Lovětín.

Mužské družstvo: Koš – Fous Jaroslav, Savice – Havelka Lukáš, Strojník – Soukup František, Béčka – Kumbár Michal, Rozdělovač – Máca Adam, Levý proud – Schenk Radek, Pravý proud – Boček Martin

Ženské družstvo: Koš – Bočková Nikola, Savice – Havelka Lukáš, Strojník – 1. útok Soukup František, 2. útok Boček Martin, Béčka – Suránová Sabina, Rozdělovač – Fousová Radka, Levý proud – Mácová Eva, Pravý proud – Suránová Monika

Fotografie z Čenkova naleznete ve fotogalerii.

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress