Lovětín obsadil 10. místo na velkoberanovském Ježkově pekle

V sobotu to bude již 14 dní od absolvování zatím nejnáročnější soutěže SDH Lovětín. Naše družstvo se v sobotu 23.3.2013 poprvé zúčastnilo noční soutěže Ježkovo Peklo, která měla začátek i konec v kulturním domě ve Velkém Beranově. Na soutěžící bylo připraveno 17 stanovišť s různými úkoly a jedna „tajná“ disciplína, které spočívala v dechové zkoušce, kterou absolvovali vždy velitel a strojník jednotlivých družstev. Na začátku zápolení nechyběla ani tradiční pořadová příprava, kterou postupně předvedlo všech 17. sborů, které se v sobotu do Velkého Beranova sjely. Dále se jednalo například o provedení průzkumu hořícího skladu, požár nebezpečné látky v šachtách u jihlavského City Parku, obdobu požárního útoku, zdravovědu a psaní testů, držení služby na stanici, běh do schodů a spoustu dalšího.

V těžké konkurenci si družstvo SDH Lovětín nevedlo vůbec špatně a obsadilo celkové 10. místo.

Výsledky dle jednotlivých disciplín:

jezkovo_peklo_2013_vysledky
Filename : jezkovo_peklo_2013_vysledky.pdf (402 KB)
Titulek :

Složení družstva: Havelka Lukáš (velitel), Soukup František (strojník), Kumbár Michal, Schenk Radek, Boček Martin, Kumbár Martin (SDH Rácov), Horák Pavel (rozhodčí)

Fotografie z Ježkova pekla naleznete ve fotogalerii.

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress