Dva zářezy z Rácova

Tento víkend pokračovala naše dosud nejbohatší sezóna, co se pohárových soutěží týče. Jako každý rok jsme vyrazili na již tradiční soutěž O pohár SDH Rácov. Letos byla kabina našeho Rudolfa opravdu nabitá. Vyrazili jsme totiž se čtyřmi týmy – ženské družstvo, družstvo mužů „A“ a „B“ a v samozřejmě i děti, což byla pro tento rok novinka.

Právě naše děti celé soutěžní odpoledne odstartovaly. Útok se jim znovu podařil na výbornou a obsadili dělené první místo. Po dětech byly na řadě ženy. Naše dívky po vydařeném útoku prodloužily sérii druhých míst a odvezly si tak další pohár. Po odběhnutí žen byla dráha pořadateli přestavěna pro útoky mužů.

[nggallery id=34]

Jak už bylo na začátku naznačeno, do Rácova jsme přijeli se dvěma družstvy mužů, týmem žen a našimi nejmenšími. Družstvo „A“ přichází na řadu jako osmé. Útok mělo áčko rozběhlé celkem slušně, ale opět si vybralo velkou dávku smůly a po narovnání překroucené hadice vodou vypadla na rozdělovači spojka, která zapříčinila mírné zdržení. Útok jsme nakonec ale dokončili a po „domluvě“ kluků na proudech, kteří sestříkali oba ve stejném čase 43,10s jsme v konečném pořadí obsadili 10. místo. Družstvo „B“, které z většiny tvořili muži nad 35 let rozběhlo útok jako dvanácté. Tentokrát vše proběhlo v pořádku a muži se tak mohli radovat z 9. místa.

Nakonec ještě následovalo malé finále, do kterého se probojovalo nejlepších 5 mužstev plus jeden vylosovaný tým. Tím šťastným byl Stonařov. Odběhnutím této šestice celé klání skončilo.

SDH Lovětín - skupinovka

SDH Lovětín – skupinovka

Mužské družstvo „A“: Koš – Horák Pavel, Savice – Poledna Vladimír, Strojník – Soukup František, Béčka – Havelka Lukáš, Rozdělovač – Máca Adam, Levý proud – Fous Jaroslav, Pravý proud – Košťál Ondřej

Mužské družstvo „B“: Koš – Horák Pavel, Savice – Poledna Vladimír, Strojník – Soukup František, Béčka – Máca Jaroslav, Rozdělovač – Boček Martin, Levý proud – Hrodek Jiří, Pravý proud – Košťál Ondřej

Ženské družstvo: Koš – Bočková Nikola, Savice – Fousová Markéta, Strojník – Soukup František, Béčka – Suránová Sabina, Rozdělovač – Ondráčková Michaela, Levý proud – Mácová Eva, Pravý proud – Suránová Monika

 

Všechny fotografie ze soutěže naleznete ve fotogalerii, videa na našem YouTube kanále

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress