Faux pas týdeníku 5plus2

5plus2 vydává tištěnou verzi svých novin vždy v periodě jednou za týden a najdete je na většině veřejných míst jako jsou pošty, úřady apod. zdarma. Zároveň existují i internetové stránky řazené podle regionů.

Je to zhruba dva týdny, co nás paralelně oslovili s prosbou o několik informací ohledně našeho sboru do rubriky Poznejte své hasiče.

Jasně, jeden byl z Jihlavska a druhý z Jindřichohradecka. I přes údaje jako byly výhry v Batelově či Čenkově se lokální redaktor z Jindřichohradecké pobočky 5plus2 nedovtípil, že se jedná o druhý Lovětín, a článek vydal.

Nevadí, aspoň nás znají zas o kus dál a kolegové (pokud v Lovětíně u Jindřichova Hradce nějací jsou) nám snad odpustí. :)

Slibovaný článek vyšel jak v tištěné, tak internetové verzi.

 

5plus2jindrichohradecko5plus2jihlavsko

 

Přímé odkazy na články:

K renesanci pomohla také nová technika, 2.12.2013, Jihlavsko

Lípu v Lovětíně zasadili před devadesáti lety hasiči, 28.11.2013, Jindřichohradecko

 

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress