Bilance první půlky 14, plánování druhé půlky 14

Rok 2014 rozhodně není tím neaktivnějším rokem. Na soutěže pravidelně jezdí jen naši nejmenší hasiči, muži vyrazili prozatím pouze třikrát a ženy ani jednou. Některé roky jsou holt slabší. Naštěstí se nepolevilo alespoň v pořadatelské činnosti, a tak se nyní můžeme podívat, co nás ve zbytku roku čeká.

Kromě mírně privátních rybářských závodů, které letos proběhnou již po čtvrté (informace je možné nalézt v hospodě nebo na lovětínské nástěnce), je na programu dne také tradiční zakončení prázdnin a pouťová zábava, která letos připadá na 13. září. Pro upřesnění kapely sledujte webové stránky nebo facebook.

Sportovní část pořadatelské činnosti se letos konečně rozrostla. Začínáme s pohárovou soutěží! Těšit se na ni můžete den před 3. dětskou soutěží, čili v sobotu 6.září na Tálích v Lovětíně. Akce jsou samozřejmě zveřejněnz také na facebooku.

Suma sumárum:

6. září – I. ročník Lovětínské Tále

7. září – III. hasičská soutěž dětí v Lovětíně

13. září – Pouťová zábava v Lovětíně

Plakáty:

 

talefinal2_plakat

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress