Batelovský ŽAVES 2013 má svého vítěze. Je jím Lovětín.

Ani letos nesmělo naše družstvo chybět na 4. ročníku batelovského Žavesu, a tak jsme se plní sil nabitou přes zimu vydali v sobotu do Batelova. Letošní ročník měl opět plno zajímavých stanovišť. Z celkových 12 zmíním například hledání pohřešované osoby, transposrt zraněné osoby k vrtulníku, rozhazování hadic nebo hod na cíl z loďky na zámeckém rybníce. Nechyběly také klasické disciplíny jako test zručnosti či zdravověda. 

Je pravdou, že se letos přihlásilo méně družštev, než v předchozích letech (7), nic to ale nemění na tom, že jsme obhájili triumf z prvního ročníku a po třech letech jsme se objevili opět na bednách… Na té nejvyšší. A nutno říci, že s velkým předstihem. Družstvo na druhém místě ztrácelo 299 bodů.

4. ročníku se za SDH Lovětín zúčastnili: Jarda Fous, Martin Boček, Ondra Košťál, Lukáš Havelka a Franta Soukup. Rozhodčími byli: Michal Kumbár (hod na cíl z loďky, zámecký rybník) a Radek Schenk (rozhazování hadic, hřiště u školy)

Celá výsledková listina se zde objeví časem. Velkou spoustu fotek najdete klasicky ve fotogalerii. Pokud vše půjde jak má, tak za 14 dní na Ježkově pekle na viděnou.

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress