Batelovský ŽAVES 2012: Lovětín na bednách

Opět po roce jsme vyrazili do Batelova na již tradiční Batelovský ŽAVES. Ani letos naše družstvo ostudu neudělalo a po loňském umístění těsně pod stupni vítězů obsadilo v konkurenci 8 sborů krásné 2. místo za vítěznou Novou Vsí. Počasí letos přálo a i proto se soutěžící při plnění úkolů na stanovištích pořádně zapotili. Čekaly na ně disciplíny jako například štafeta nebo zkrácený požární útok, transport zraněné osoby, pytlování písku a stavba povodňové hráze, motání hadic, test zručnosti a další.

Celkové pořadí bylo dáno součtem časů plnění úkolů a trestných bodů, které na jednotlivých stanovištích udělovali vždy dva rozhodčí. Na závěr nechyběla ani tradiční pořadová příprava.

Složení družstva: Fous Jaroslav, Soukup František, Boček Martin, Košťál Ondřej, Havelka Lukáš
+ rozhodčí Schenk Radek (test zručnosti) a Poledna Vladimír (motání hadic)

Všechny fotografie naleznete v albu Žaves 2012 ve fotogalerii.


1 TrackbacksShow

[…] článek: Batelovský ŽAVES 2012: Lovětín na bednách (223 […]

Okomentovat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress